iPhone iOS 16

 Beylikdüzü Apple Servisi olarak, son İOS güncellemesi yeni tanıtımı yapılan iPhone modelleri ile birlikte desteklemiş olduğu tüm modellerde güncelleme desteği ile yayınlandı, işte İOS ile beraber gelen yenilikler.


iOS 16, Kilit Ekranınızı yeni ve eğlenceli yöntemlerle özelleştirmenize olanak tanır. Pop yapmak için bir fotoğrafı katmanlayın. Aktivite halkalarınızı takip edin. Ve favori uygulamalarınızdan canlı güncellemeleri görün.
Aktivite halkalarınızı takip edin. Ve favori uygulamalarınızdan canlı güncellemeleri görün. Artık Kilit Ekranınız her zaman görüntülenebilir durumda olduğundan haberdar olmak için ekrana dokunmanız bile gerekmez.
iPhone'un yüzü aşağı dönükken veya cebinizdeyken, pil ömründen tasarruf etmek için karanlık olur, bu da son güncelleme ile birlikte yeni gelen özelliklerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. 
iOS 16, iPhone'u yepyeni kişiselleştirme özellikleri, daha derin zeka ve daha sorunsuz iletişim ve paylaşım yolları ile geliştirir.


Yeniden Tasarlanan Kilit Ekranı

Kilit Ekranınızı kişiselleştirmenin yepyeni yollarıyla iPhone'u kendinize özel hale getirin. Bir bakışta bilgi almak için favori fotoğrafları sergileyin, yazı tipi stillerini özelleştirin ve bir dizi widget görüntüleyin.

Widgets


Kilit Ekranındaki Widgets'lar, favori uygulamalarınızdan hava durumu, takvim etkinlikleri, tarih, saat dilimleri, alarmlar, pil seviyesi, Etkinlik halkası ilerleme durumu ve daha fazlası gibi verilere hızlı bir şekilde bakmanıza olanak tanır.

Birden çok Kilit Ekranı oluşturun

Artık her biri benzersiz bir arka plana ve stile sahip farklı Kilit Ekranları oluşturabilir ve bunlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. İlham almak için önerilen fotoğraflar ve temalı koleksiyonlar içeren bir duvar kağıdı galerisine göz atın.
                                                                        

Bildirimler

Bildirimleri Kilit Ekranında genişletilmiş liste görünümünde, yığın görünümünde veya gizli görünümde görüntüleyin. Ve ekranın alt kısmında bildirimler görünür, böylece arada kalırlar.Kolayca Odaklanın

Odak noktanız için basitleştirilmiş bir kurulum, bildirim almak istediğiniz uygulamaları ve kişileri, onlara izin vererek veya susturarak seçmenize olanak tanır.
Kilit Ekranınızı Odağınıza bağlayın, böylece iPhone'unuzun görünümü ve hissi, onu o anda kullanmak istediğiniz şekilde eşleştirin. Kaydırarak, yaklaşan toplantıları ve yapılacaklar listelerini gösteren widget'larla Kişisel Odaklanma'nızdan İş Odaklanmanıza gidebilirsiniz.
                                                             


Latest


EmoticonEmoticon