Beylikdüzü Apple Servisi


Beylikdüzü Apple Servisi olarak Beylikdüzü ve çevre ilçelere hizmet vermekteyiz. İşletmemizde Apple marka ürünlerin tamamına profesyonel destek verilmektedir. Donanım bakımı ve tamiri yapan ustalarımız garantili Apple ürünlerine de bakmaktadırlar.
Beylikdüzü Apple Servisi
Beylikdüzü Apple Servisi
Ekran değişimi, sıvı teması, batarya değişimi gibi sık rastlanan tamir işlemlerini yapmaktayız. Ücretsiz arıza tespiti yapabilmemiz için cihazınızı adresinizden teslim alabiliriz.

Ücretsiz arıza tespiti nedir?

 Ücretsiz arıza tespiti müşterilerimiz için verdiğimiz ayrıcalıklı bir hizmettir. Peki bu hizmet nasıl işler?
  1. Müşterimiz iphone ve ya herhangi bir apple cihazı arızalandığında doğrudan bizi arar ve cihazı kendisinden teslim alırız.
  2. Ustalarımız aynı gün içerisinde cihazın problemini tespit eder.
  3. Problem tespiti yapıldıktan sonra hangi yedek parçalar gerekli, nasıl bir tamir yolu izlenecek ve ne kadar sürede yapılacağının planını çıkartır.
  4. Daha sonrasında ise bu tamir işlemi için ne kadar ücret talep edeceğimizi belirler ve size bildiririz. 
  5. Size de fiyatı onaylamak kalır. Fiyatı onaylarsanız cihazınız onarılır, onaylamazsanız aynı şekilde size geri iade edilir.
  6. Böylece cebinizden para çıkmadan net bir şekilde bilgi alırsınız ve sonradan sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Hangi Apple Cihazlarınızı Tamir Ediyoruz?

  • iPhone 5 ve 5s, iPhone 6 ve 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone X, iPhone 11, iPhone 12, iPhone 12 pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhhone 13 Pro Max modelleri başta olmak üzere bütün iPhone modellerini tamir ediyoruz. Beylikdüzü iphone servisi olarak bize ulaşın ve bilgi alın.
  • iPad modelleri
  • iMac modelleri tamiri
  • Macbook, Macbook Pro, Macbook Pro Retina ve Macbook Air modellerinin servisini vermekteyiz. Beylikdüzünde yer alan en iyi macbook servisi biziz.


EmoticonEmoticon